Про нас

Ідея, народжена з натхнення

Про нас

Blinstory - це гастрономічні традиції з усього світу, втілені через турботливі руки українських кулінарів.

Як все починалось..

Засновник Blinstory - людина, що постійно подорожує. В мандрівках йому цікаво не лише побачити щось нове, але й познайомитися з місцевим колоритом. Кажуть, що справжня душа країни - в її кухні. Власник помітив, що в кожній місцевості можна натрапити на свій різновид млинців: тут і панкейки, і крепи, і палачинке! Попри багатоманіття, було дещо стале - бездоганний смак, який, здається, вражав у саме серце. І тоді народилася ідея….

Найкращі рецепти

Гастрономічні подорожі

Головна мета Blinstory - познайомити відвідувачів зі світовими традиціями приготування млинців. Іншими словами - здійснити справжню гастрономічну подорож, не полишаючи міста! З цією метою були відібрані найкращі рецепти зі всього світу та професійні кухарі Києва, що можуть перетворити культурні надбання на смачну реальність. Окремо ми піклуємося про те, аби занурити відвідувачів в автентичну атмосферу - так, щоб відчути дух місцевості, з якою вони знайомляться через оригінальну палітру смаків і ароматів.

Досконалість у кожній деталі

Традиції Blinstory

Традиції - це не лише про оригінальні рецептури й особливості кулінарного процесу. Це ті правила, які ми встановлюємо для себе і яких непорушно дотримуємося. Зараз наші традиції - це відбірні, винятково свіжі і якісні інгредієнти від перевірених постачальників. Це страви, подані до столу прямо з-під ножа. Це усміхнений, привітний і гостинний персонал. Це щедрі порції і щирі усмішки. Зрештою, це атмосфера, в якій розслабляєшся і відчуваєш: “Мені тут завжди раді”.